KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218137
nr 1621 8137
Oidentifierad konstnär. Nutida, Kvinna. Olja på duk, ej signerad, 90x60 cm, yttermått inklusive ram: 103x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:06:59
100 kr
150 kr